Skip to content

Jasnowidz

Przepowiadanie przyszłości przypomina oglądanie sąsiedniego podwórka przez źle ustawiony teleskop. Widać kilka szczegółów, ale nie można dostrzec zarysów całości i wszystko jest odwrócone do góry nogami. Dopiero znając tę regułę można pokusić się o interpretację widzianych obrazów.

Jestem jasnowidzem. Od wielu lat próbuję odnaleźć w tym, co mnie czeka jakiś sens i nadzieję. Na przykład wczoraj zobaczyłem symbol trupiej czaszki. Nie przeraziło mnie to zbytnio, bo mogło oznaczać bardzo wiele różnych rzeczy. Dopiero dziś okazało się, że symbolizowało to moje problemy z uruchomieniem samochodu. W zbiorniku paliwa, po zimie, odstało i skropliło się trochę wilgoci. Chciałem dolać więc do paliwa trochę denaturatu, by związał wodę, ale nie mogłem go nigdzie znaleźć. Symbol trupiej czaszki oznaczał więc moje problemy ze znalezieniem denaturatu, który ostatecznie musiałem pożyczyć od sąsiada, za którym nie przepadam.

Dziś zobaczyłem w swojej wizji kobietę. Z moich poprzednich obserwacji i następujących po nich przeżyć wiem, że jest to symbol o wiele gorszy od trupiej czaszki. Jutro więc zamknę się w domu, wyłączę telefon i nie będę nikomu otwierał. Niestety, z mojej praktyki wynika, że kobiety, gdy tylko przychodzi na nie czas, potrafią obejść i takie zabezpieczenia, ale może to i lepiej.

© Andrzej „Soulless” Kozakowski

Published inshort

Be First to Comment

Dodaj komentarz

RSS
Follow by Email