Skip to content

Say My Name! – gra planszowa

Cześć wszystkim!

Tym razem coś z zupełnie innej beczki. Gdyż nie samymi shortami i opowiadaniami twórczość Soullessa żyje. Oprócz pisania, zajmuję się też między innymi tworzeniem gier planszowych. W tej chwili mam jedną opublikowaną grę – „Alchemicus” (zainteresowani na pewno ją znają albo znajdą). A kilkanaście innych planszówek czeka w szufladzie na lepsze czasy wydawnicze, ukończenie fazy testów, albo dopracowanie detali.

Jako, że wszyscy teraz podlegamy ograniczeniom przemieszczania się, polecam granie w domu w gry planszowe. Wykopałem zatem z szuflady i udostępniam swoją grę planszową w wersji Print&Play. Jest to gra w klimatach Cthulhu, przeznaczona dla 2 do 5 graczy. Gracze wcielają się w niej w przywódców kultów, którzy wysyłają swoich kultystów w przerażające części świata, by prawidłowo odszyfrować prawdziwe imię Przedwiecznego, które jest niezbędne w rytuale przywołania. Czyli gracze mają możliwość wcielić się w tych „złych”, z którymi zwykle w planszówkowych rozgrywkach się zmagają.

A oto i ona, w formacie PDF, do wydruku:

SAY MY NAME!

Oczywiście samą grę trzeba uzupełnić pionkami w kolorach graczy (6-8 w jednym kolorze zależnie od liczby graczy), oraz kostkami zasobów (wszystkie zasoby takie same). Same karty po wydruku i wycięciu można włożyć do koszulek z kartami z innej gry, tak by tamte karty stanowiły usztywnienie. Można to wszystko wziąć z jakiejś innej gry, a pionki zastąpić monetami, czy koralikami. Grafiki w grze też są tylko moimi roboczymi projektami, zrobionymi na potrzeby testów mechaniki.

Miłej zabawy w przyzywaniu Przedwiecznego! 😀

PS. Jeżeli spodobał Ci się pomysł dodania na tej stronie gry planszowej i miałeś dzięki temu trochę rozrywki, wesprzyj mnie na moim profilu Patronite, a też możesz mieć realny wpływ na to, co będę tu umieszczał.

Link do mojego profilu na Patronite

Published ingra planszowaod Autora

Be First to Comment

Dodaj komentarz

RSS
Follow by Email