Skip to content

Say My Name! – gra planszowa

Cześć wszystkim!

Tym razem coś z zupełnie innej beczki. Gdyż nie samymi shortami i opowiadaniami twórczość Soullessa żyje. Oprócz pisania, zajmuję się też między innymi tworzeniem gier planszowych. W tej chwili mam jedną opublikowaną grę – „Alchemicus” (zainteresowani na pewno ją znają albo znajdą). A kilkanaście innych planszówek czeka w szufladzie na lepsze czasy wydawnicze, ukończenie fazy testów, albo dopracowanie detali.

Jako, że wszyscy teraz podlegamy ograniczeniom przemieszczania się, polecam granie w domu w gry planszowe. Wykopałem zatem z szuflady i udostępniam swoją grę planszową w wersji Print&Play. Jest to gra w klimatach Cthulhu, przeznaczona dla 2 do 5 graczy. Gracze wcielają się w niej w przywódców kultów, którzy wysyłają swoich kultystów w przerażające części świata, by prawidłowo odszyfrować prawdziwe imię Przedwiecznego, które jest niezbędne w rytuale przywołania. Czyli gracze mają możliwość wcielić się w tych „złych”, z którymi zwykle w planszówkowych rozgrywkach się zmagają.

A oto i ona, w formacie PDF, do wydruku:

SAY MY NAME!

Oczywiście samą grę trzeba uzupełnić pionkami w kolorach graczy (6-8 w jednym kolorze zależnie od liczby graczy), oraz kostkami zasobów (wszystkie zasoby takie same). Same karty po wydruku i wycięciu można włożyć do koszulek z kartami z innej gry, tak by tamte karty stanowiły usztywnienie. Można to wszystko wziąć z jakiejś innej gry, a pionki zastąpić monetami, czy koralikami. Grafiki w grze też są tylko moimi roboczymi projektami, zrobionymi na potrzeby testów mechaniki.

Miłej zabawy w przyzywaniu Przedwiecznego! 😀

PS. Jeżeli spodobał Ci się pomysł dodania na tej stronie gry planszowej i miałeś dzięki temu trochę rozrywki, wesprzyj mnie na moim profilu Patronite, a też możesz mieć realny wpływ na to, co będę tu umieszczał.

Link do mojego profilu na Patronite

Published ingra planszowaod Autora

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

RSS
Follow by Email